Małe zmiany kluczem do sukcesu.

Najważniejsze zasady zdrowego odżywiania się i lista fit przepisów na każdą kieszeń.

Dzisiaj zaproponujemy Wam kilka zmian do wprowadzenia w swojej diecie. Nasze wskazówki umożliwią zastąpienie słodyczy lub produktów z dodatkiem białego cukru tymi zdrowszymi. Od tego momentu w chwilach kryzysu, gdy poczujemy niepohamowaną ochotę na coś słodkiego zawsze znajdziemy zdrowszą alternatywę, będziemy czuły ogromną dumę i radość z troski o własne zdrowie.

  1. Batony na bazie orzechów i daktyli są już dostępne praktycznie w każdym sklepie. Znajdź swój ulubiony, alternatywny batonik i w razie potrzeby sięgnij po niego.
  2. Na kolejnych zakupach poświęć chwilę na prześledzenie etykiet znanych muli oraz płatków śniadaniowych. Niech Cię nie zdziwi ilość zbędnych dodatków oraz cukru. Bądź na tyle zorganizowana, aby zawsze w domu mieć słoik wypełniony domową granolą. Przygotowane w odpowiedni sposób są bombą smakową.
  3. Jeżeli słodzisz kawę, herbatę to wybierz dobrej jakości miód, syrop klonowy lub inny zamiennik białego cukru. To będzie pierwszy krok ku zdrowiu w sferze kubka kawy lub herbaty. Ostatecznie małymi kroczkami zmierzaj ku temu, aby całkowicie przestać słodzić.